Ziraat Bankası Personel Alımı

Ziraat Bankası Personel Alımı

Ziraat bankası internet sitesinden de duyurulduğu üzere, çeşitli bölüm ve departmanlarda görevlendirilmek üzere toplamda 225 kişi işe alınacaktır. Gelecek hedefleri arasında bankacılık olan kişilerin merak ettikleri başvuru şartları ve kimlerin başvurabileceği hususları da merek konusu olmaya devam ediyor.

Başvuru Yapılabilecek Departmanlar Neler?

Finans grubu uzman yardımcısı, Teknoloji personeli, Sigorta ve emeklilik personeli, banka avukatı için alımlar gerçekleştirilecektir. 6 Haziran tarihinden itibaren sitesinden başvuruları kabul eden ziraat bankası 27 hazirana kadar da başvuru kabul etmeye devam edecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Genel İtibariyle bütün bölümler için dikkat edilecek hususlar T.C. vatandaşı olmak, 01.01.1987 sonrası doğumlu olmak, ilgili bölümün 4 yıllık üniversitesinden mezun olmuş olmak ya da iş başı tarihine kadar mezun olabilecek olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, TCK 53. maddedeki haklardan mahrum olmamak. Çeşitli suçlardan hükümlü olmamak, sürekli çalışmaya engel olabilecek unsurlara sahip olmamak ve akıl hastalığı olmadığına dair raporu olması. Erkek adaylar için askerliği yapmış; erteletmiş ya da muaf olmak yeterlidir.

Başvuru Aşaması

Sınavlar 6 Ağustos 2017 Pazar günü yapılacak olup ilk olarak sınav ücreti 85 TL başvurulan bölüm, isim soy isim, Tc kimlik numarası belirtilerek EFT, Havale ya da Ptt den yatırılabilir. Sınav ücretini yatıran adaylar https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet adresinden üye olunarak başvurularını gerçekleştirebilirler. İhtiyaç duyulduğunda kontrol edilmek üzere ödeme dekontunu da saklanılmalıdır. Başvurular 23 hazirana kadar alınacak olup tarihi geçmeden ödemeyi gerçekleştirmeniz tavsiye edilir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git