Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 Memur Alacak!

Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 Memur Alacak!

İşlemlerini sürdürmekte olan Maliye Bakanlığı ve de Bakanlığa bağlı olarak kurulan kuruluşlar açık pozisyonlar açısından personel alımlarını gerçekleştirecekler. Personel alım ilanları kurumlar tarafınca hazırlanıyor. Bu işlemler sonucunda Devlet Personel Başkanlığı sistemiyle kamuoyuna duyuruyorlar. Birkaç hafta önce yayımlanmış olan ilanla Maliye Bakanlığına bağlı olarak Vergi Denetim Kurulu Başkanlığında vergi müfettiş yardımcısı pozisyonları için yaklaşık 300 (Üç yüz) kişilik bir memur personel alacaklarını duyurdular. Başvuru işlemleri 24.04.2017 tarihinde başlayacak. Aday olacak adaylar müracaat işlemlerine 8.05.2017 tarihine kadar yapabilirler.

Başvuru Detay İşlemleri Nelerdir?

Maliye Bakanlığı tarafından Vergi Denetim Kurulu Başkanlığında, vergi denetim kurulu başkanlığı pozisyonlarında yaklaşık olarak 300 (Üç Yüz) kişilik bir personel alım işlemlerini gerçekleştirecekler. Alım yapılacak ilanlara yapılacak başvuru işlemleri 24.04.2017 tarihinden itibaren başlayacak. Bu işlemlere göre başvuru yapacak olan adaylar 24.04.2017 tarihinden 08.05.2017 tarihine kadar Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu altındaki Başkanlığın resmi bir şekilde yürüttüğü İnternet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini yerine getirebilecekler.

Alım yapılacak olan ilanlara hangi kişilerin başvuru yapacaklarına ilişkin ilgili detaylar Maliye Bakanlığının Vergi Denetim Kurulu Başkanlığınca yayınlanan bildiri içerisinde ve adaylara sunulmuş olacaktır. Başvuru işlemlerinin başlama tarihi ile yayınlanacağı tarih de ki ilan içerisinde adaylar aranmış olan şartlar hakkında detaylı bilgilere sahip olabilecekler. Son başvuru işlemi 8 mayıs tarihinde yapılacağı için adayların kesinlik ile günü kaçırmamaları gerekiyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git