TPAO Jeoloji Mühendisi Personel Alımı Yapıyor

TPAO Jeoloji Mühendisi Personel Alımı Yapıyor

İstihdam edilmek üzere Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Jeoloji mühendisi alımı gerçekleştirecek. Türkiye genelinde TPAO, 16 kişi alımında 9’u Jeoloji mühendisi ve geriye kalan 7 kişi ise Uzman Yardımcısı ve Petrol Doğalgaz mühendisi olacak. Başvuru koşullarının yayımlanmasının ardından yapılacak olan 16 personel alımında 9’una sahip olan Jeoloji Mühendisi adayların başvuru koşulları açıklandı.

Jeoloji Mühendisliği Genel Şartlar Nelerdir?

Başvuracak adayların dikkatine, Jeoloji mühendisi olarak görev alacaktır, Petrol ve Doğalgaz bünyesinde (petrokimya, rafinaj ve petrol ürünleri pazarlama işleri hariç) meslek ile alakalı en bir yıl deneyimli olduğuna dair hizmet belgesi ya da SSK prim dökümü belgelendirmesi.

Asıl Şartlar

Seyahat engeli ve arazi çalışmalarına dair bir engelinin bulunmaması

Tercih Sebepleri

  • B sınıf sürücü belgesine sahip olmak
  • Microsoft uygulamasına çok iyi derece de hâkim olmak (Word, Excel vb.)
  • Erkek adayların askerliklerini yapmış olması, tecelli ya da muaf olması
  • Şartlarda geçerli olan 2016 KPSS Personel Seçme Sınavından KPSSP3 60 puan almış adayların başvuruları kabul edilecektir.
  • Brüt ücret tazminat ve ikramiye dâhilinde 6.886,37 TL/ay’dır. Batman ve Adıyaman Bölge Müdürlüğü ilave 2.650,50 TL/ay bölge tazminatı verilecektir.

Başvurular Ne Zaman Başlıyor?

İşkur ve TPAO İnternet üzerinden 14 Aralık günü ilan verildi. İlan geçerlilik tarihi 23 Aralık Çarşamba günü sona erecektir. İstenilen şartlara uygun olan adaylar, ilanın yayınladığı tarihten itibaren 10 gün içinde açıklamanın İl/Hizmet merkezlerinden veya İşkur’un resmi İnternet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecekler.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git