Şehitkamil SYDV Yüksek Maaş ve Yılda Çift İkramiyeli Personel Alımı

Şehitkamil SYDV Yüksek Maaş ve Yılda Çift İkramiyeli Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanı kapsamında kuruma oldukça yüksek maaşlı personeller alınacaktır. Tüm detaylar bu yazımızda…

Gaziantep Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan açıklama kapsamında kuruma sekiz adet personel alınacaktır. Başvurular sona ermek üzere. Gaziantep Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kapsamında geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan duyurusu tarafından kurum bünyesine personel alımları yapılacağı kamuoyuna duyurulmuştur. Kamuoyuna sunulan bu şartlar kapsamında başvurular yapılmaktadır.

Gaziantep Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafınca yazılan açıklamasıyla gerekli olan bütün ayrıntılar ve de açıklamalar da adayların erişimine sunulmuştur. Kuruma beş büro personeli, bir muhasebeci, iki sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır. Gaziantep Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımlarında ise adayların fakültelerden mezun olması, 2015,2016 ya da 2017 Kamu Personeli Seçme Sınavı tarafından (KPSS) P3 Puan türünden 70 puan almış olunması, B ehliyetine sahip olması ve de aktif olarak araç kullanılması, Microsoft Office programlarını çok aktif olarak çok iyi derecede kullanması şart tutulmuştur. Gaziantep Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı beş büro personeli, bir muhasebeci, iki sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımına başvurular kurumun kendisine şahsen yapılacaktır. Alımlara dair tüm ayrıntılar adına kurum ile iletişime geçmekte geç kalmayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git