KPSS Puanıyla 4 Bin Özel Hareket Polisi Alınacak

KPSS Puanıyla 4 Bin Özel Hareket Polisi Alınacak
Yeni bir iş ilanı ile sizlerleyiz. Özel Harekat Polisi olmak isteyenler için güzel bir fırsat KPSS puanı ile tam 4 bin özel hareket polisi alınacak. Haberin detayları için konumuzu okuyabilirsiniz. KPSS puanı ile 4 bin Özel hareket polisinden biri de siz olabilmek için KPSS’den en az 50 almış olmalısınız.

17. Dönem POMEM (Özel Harekat Branşı) Sınav Duyurusu
”Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu 2014 veya 2015 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden P3 puan türünden en az (50,00) ve üzeri puan alanların, POMEM Giriş Yönetmeliğinde belirtilen diğer şartları taşımak kaydıyla, yalnızca ÖZEL HAREKAT BRANŞINDA POLİS MEMURU OLARAK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE (4.000) erkek polis memuru adayı öğrenci alımı yapılacaktır.”

Yapılacak olan bu sınavlarda başarılı olacak kişiler Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde eğitim gördükten sonra mezun olacaklar ve görevlerine başlamak üzere atandıkları yerlere gidecekler. Burada özel hareket branşın da yani özel hareket polis memuru olarak çalışacaklardır.

Alım ile ilgili daha fazla detaya göz atmak için ilgili kurumun yani Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi olan (www.pa.edu.tr) takip edebilirsiniz. Sizlerde Polis olup düzenli maaşlı bir işiniz olsun istiyorsanız bu iş ilanını sakın kaçırmayın. Polis olup ülke genelinde huzuru sağlamak ve insanların mutlu ve huzurlu yaşayabilmeleri için Ülkemizde sürekli polis ihtiyacı olacaktır. Sizlerde bu fırsatları değerlendirebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git