KGM’ye KPSS Puanlarıyla 640 Memur Alımı

KGM’ye KPSS Puanlarıyla 640 Memur Alımı

KPSS 2017/4 Karayolları Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli personel alımı kapsamında adaylar tercihlerini yapmışlardı. Başvuru yapan adaylar sonuçların açıklamasını heyecanla bekliyorlar. Heyecanın bitmesine az kaldı.

KGM ÖSYM Aracılığı İle Duyurmuştu

Kara Yolları Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile bir duyuru yapmıştı. Yapılan duyuruda KPSS 2017/4 ile kurumlarına 640 personel alacağını bildirmişti. Aynı bildirice başvuru şartları ve hangi adayların başvurabileceği de belirtilmişti. Başvuru süreci 12 Nisan 2017 tarihinde başlamış, 18 Nisan 2017 tarihinde sona ermişti. Adaylar tercihlerini yapabilmek için Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından belirtilen bankalara 15 TL yatırarak başvuru ve tercihlerini yapmışlardı.

Tercih sonuçları Heyecanla Bekleniyor

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün 12 Nisan 2017 ve 18 Nisan 2017 tarihinde almış olduğu başvuru ve tercih işlemlerinin sonuçları, başvuran adaylar tarafından heyecanla beklenmekte. Kara Yolları Genel Müdürlüğü 640 personel alımı yapacağını ve alacağı adaylardan istenen şartları Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile adaylara duyurmuştu. Şartları taşıyan adaylar başvurularını ve tercih işlemlerini tamamladılar. Tercih işlemleri 18 Nisan 2017 tarihinde sona ermişti.

Adaylar heyecanla tercihlerinin sonuçlarını beklemekte. Yapılan açıklamada Kara Yolları Genel Müdürlüğü’ne alınacak 640 personelin kısa bir zaman dilimi sonrasında açıklanacağı belirtilmekte. Bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre Kara Yolları Genel Müdürlüğü’ne alınacak 640 personelin 26 Nisan 2017 tarihinde merakla bekleyen adayları açıklanacağı belirtilmekte.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git