Kamuya Lise Mezunu Zabıta Memuru ve İtfaiye Alımı

Kamuya Lise Mezunu Zabıta Memuru ve İtfaiye Alınacaktır! Adayların Tavan-Taban Puan Tahminleri

Devlet Personel Başkanlığı’nca geçtiğimiz zamanlarda yayımlanan duyuru ve de kısa süre içerisinde yayına alınan Tercih Robotuyla beraber kamu personeli alımlarında çok fazla dikkat çeken kadrolar itfaiye eri ve de zabıta memuru olarak öne çıkmaktadır. İtfaiye ve zabıta memuru alımlarıyla ilgili bütün gelişmeler bu adreste.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından geçtiğimiz zamanlarda yayımlanan duyuru ve de kısa zaman içerisinde yayına alınan Tercih Robotuyla beraber kamu personeli alımlarında çok fazla dikkat çeken kadrolar itfaiye eri ve de zabıta memuru olarak öne çıkmaktadır. Birçok adayın ilgi ile alımları için tercih hakkını kullanacağı öne sürülürken, 2016 KPSS ye lise düzeyinden giren adayların çokluğu ve de kadroların az oluşu tavan puanların yükselmesinde çok büyük etken yaratacaktır. Adaylar bugünden başlayarak ÖSYM resmi sitesi üzerinden 15 TL lik tercih ücreti karşılığında ilan edilen kadrolara tercih hakkını kullanabileceklerdir.

İtfaiye eri ve Zabıta Memuru Alımlarında tavan puanın 80 nin altında olmayacağını tahmin edilmektedir. Bizlerde diğer adayların fikir sahibi olması adına böyle bir konu açma ihtiyacı duyduk. Sizler kaç puan ile hangi kadrolara tercih hakkınızı kullanacaksınız? Bunun cevabını bizler ile ve de diğer memur adayları ile dilerseniz sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtası ile sorunsuz bir şekilde paylaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git