İŞKUR Memur Alımları

İŞKUR Memur Alımları

İŞKUR bünyesinde her yıl binlerce işçiye istihdam sağlanmakla birlikte işçi arayan işverenlerin de personel alımlarına aracılık yapılmakta. İŞKUR üzerinden iş bulmak isteyenler kurumun açtığı ilanlara direkt olarak İŞKUR üzerinden başvurabiliyor. Özel sektör alanında birçok işçi ve işvereni buluşturan İŞKUR, kamu personeli konusunda da istihdam sağlamaya devam ediyor. Güncel İŞKUR memur alım ilanları yazımızın devamında.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bünyesinde Denetçi Yardımcılığı İlanı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, denetçi yardımcısı alacağını duyurdu. Kurum tarafından kontenjan sayısı 20 olarak açıklanırken, sınava girebilecek olan aday sayısının ise 400 olarak belirlendiği açıklandı. Adayların KPSS’den en az 70 puan almış olması ve lisans mezunu olması gerekiyor. Atama yapılacak kadrolara üniversitelerin Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun adaylar sınav ile atanacak.

Milli Savunma Bakanlığı Bünyesinde AB Uzman Yardımcılığı İlanı

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde görev alacak AB Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Siyasal Bilgiler, Hukuk, İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun olan 32 adayın katılabileceği sözlü sınav neticesinde 8 kişi atanacak. 35 yaşını doldurmamış adayların KPSS’den en az 70 puan almış olması gerekiyor. Ayrıca bu pozisyona başvuran adaylardan YDS İngilizce’den en az (C) puan almış olmaları isteniyor. 2 Şubat 2017 tarihinde başlayan başvurular için son tarih ise 6 Mart 2017 olarak duyuruldu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git