İŞKUR KPSS Şartsız Daimi Personel Alımları Yapıyor!

İŞKUR KPSS Şartsız Daimi Personel Alımları Yapıyor!

İŞKUR tarafından yayımlanan yazı ile KPSS şartsız olarak binlerce personel alımı ve kurumsal personel alımı yapılacağına dair bilgiler yer alıyor. İŞKUR’un resmi sitesinde bu ve benzeri yayımlanan birçok ilan bulunuyor. Bu ilanlar dahilinde KPSS şartsız kurumlara alım yapılacak. Bu seferki yapacağı alımda ise alım yapan 4 kurumdan 3 kurum daimi alım 1 kurum ise geçici personel alımı yapacak. Bu kurumlara alımlar yapılacak olan kura sonrası belli olacak.

İŞKUR KPSS’siz Personel Alım Şartları

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarda gerekli tüm açıklamalar başvuran kişiye sunulacak. Peki alımlar hangi ve kurumlarda olacak:

Tokat Gölgeli Belediyesi

Tokat Belediyesi’ne daimi olarak tam süreli çalışmak üzere Gözetleme ve Haberleşme İşçisi alınacak. Bu iş için alınacak kişi sayısı ise 1. Ayrıca yine daimi olarak tam süreli çalışmak üzere Geri Dönüşüm İşçisi alınacak. Bu iş için alınacak kişi sayısı ise yine 1.

Kastamonu Karaçomak Sulama Birliği

Karaçomak Sulama Birliği’nde daimi olarak tam süreli çalışmak üzere 5 yıl deneyime sahip Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi alınacak. Bu iş alınacak kişi sayısı ise 1.

Kayseri Yamula Mansap Sulama Birliği

Mansap Sulama Birliği’nde daimi olarak deneme süreli çalışmak üzere Çiftçi alınacak. Bu iş için alınacak kişi sayısı ise 2.

Erzurum İspir Belediyesi

Erzurum Belediyesi’nde geçici olarak tam süreli çalışmak üzere Beden İşçisi alınacak. Bu iş için alınacak kişi sayısı ise 10.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git