Fırat Üniversitesi’ne Kamu Personeli Alımları

Fırat Üniversitesi’ne Kamu Personeli Alımları Yapılacaktır, Başvuru Süreci Başlamıştır

Fırat Üniversitesi tarafında hazırlanan ve de adayların erişimine sunulduğu yazılı açıklama kapsamında kuruma personel alımları yapılacaktır. Başvurular başladı, detaylar ise yazımızda…

Fırat Üniversitesi tarafınca 22 Haziran 2017 tarihin de adayların erişimine açılan personel alım ilanları doğrultusunda kurumun 2 pozisyonuna personel alımları yapılacaktır. Fırat Üniversitesi, bünyesine giren öğretim üyesi ve de uzman alımı gerçekleştirilmektedir.  Tüm ayrıntılar ve de açıklamalar ile birlikte kamuoyuna aktarılmıştır. Adayların aklına takılabilecek her türlü sorunun yanıtı bu yazılı metinde açıklanmıştır.

Fırat Üniversitesi uzman ve de öğretim üyesi alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartlar altında, ALES’ten en az 70 almış olmak, yabancı ülkelerden alınan diplomaların denklik onayının olması, yabancı dil sınavlarından istenilen seviye puan almış olmak şartlarına uyulması gerekmektedir. Bu şartları alamamanız şartında başvuru yapamazsınız.

Fırat Üniversitesi personel alım başvuruları 05 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. İnşaat Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak. Yapı alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak ve lisans/yüksek liisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 5 yıl deneyime sahip olmak şartları aranmaktadır. Bu şartlar altında istenen özelliklere uyan adaylar başvuruda bulunup mülakatlara başvurulabilmektedir. Daha detaylı bilgileri ise Fırat Üniversitesi tarafından detaylı bilgi alarak başvuru işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git