Eüaş 300 Sürekli İşçi Alımı (Kpss Puanlarıyla )

Eüaş 300 Sürekli İşçi Alımı (Kpss Puanlarıyla )

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü kısa adı ile EÜAŞ işçi alımı yapacağını açıkladı. Yapılacak olan işçi alımında kuruma oldukça fazla personel alınmış olunacak. Başvuruları ise halen daha devam ediyor. Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü 300 işçi alacağını belirtti. Daima işçi alımı ile alakalı işe alım süreci devam ediyor. Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğüne işçi alımı yapacağını duyurdu. Kahramanmaraş ilinde bulunan işletmeye yapacağı iş alımını geçtiğimiz günlerde DPB üzerinden duyurdu.

EÜAŞ 300 Sürekli İşçi Alımı Yapılacak Olan Alanlar Hangileri?

Alımlar için yapılacak olan pozisyonlar da açıklandı. Elektrik teknisyeni, şoför, elektronik teknisyeni, teknik ressam, makine tamir bakım teknisyeni, metal teknolojisi, motorlu araçlar teknolojisi, düz işçi, iş makineleri operatörü alacağını açıklayan Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü başvuruları ise İŞKUR üzerinden alıyor. En çok alınacak pozisyon ise 189 kişi ile makine tamir ve bakım teknisyeni oluyor bu alanı ise 40 kişi ile iş makineleri operatörü takip ediyor.

İŞKUR üzerinden yapılacak olan başvuru işlemleri ise 2017 yılı için 17 Nisan tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapacak olan kişilerin ise KPSSP94 puanları dikkate alınacak. KPSSP94 puan türü üzerinden en az 60 puan almış olan adaylar başvuru yapma hakkı elde edecekler. En az 60 puan almış olan kişiler başvuru yaptıktan sonra değerlendirilmeye alınacaklar.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git