Emniyet Müdürlüğü Lise Mezunu Daimi Personel Alıyor!

Emniyet Müdürlüğü Lise Mezunu Daimi Personel Alıyor!

KPPS sınav sonrasında zaman zaman çeşitli kurumlardan çeşitli alanlarda alımların gerçekleştirilmesine istinaden bilgi ve açıklamalar gelmeye devam ediyor. Emniyet Müdürlüğü yakın zaman da yayınladıkları bilgiye istinaden, KPSS’den en az 60 puan alan kişilerin başvuru sürecine dahil olabileceğini bildirdi.

İş Kur tarafından yayınlanan bilgiye istinaden Manisa Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan açıklamada ilgili kuruma aşçı alanında tam süreli istihdam sağlayacak kişilerin alımının sağlanacağı bildiriyor. Alımların sağlanması için çeşitli içeriklere de sahiplik yapılması belirlenen şartlar içerisinde de yer alıyor. Bu açıdan adayların özellikleri birbirinden farklılıklar sağlıyor.

Adaylar da Aranan Özellikler

Alınacak personelde hemen her kurumda olduğu gibi, aranan temel niteliklerinde bulunduğu bildirilen detay içerisindedir. Puan durumunda yeterlilik sağlayan kişilerin ek olarak, Aşçılık sertifikasına sahip olması, Kalfalık belgesinin bulunması ve Hijyenik alanda yeterlilik derecesini gösteren belgenin de bulunması gerekmektedir. Ek olarak başvuru sürecine dahil olabilmesi için adayların en az lise mezunu olması da gereken detaylar içerisindedir.

Aranan niteliklere sahip olan adaylar, İş Kur il müdürlüklerinden başvuru yapabilecekleri gibi, resmi Web sayfasından da kolayca işlemlerin sağlanmasına imkan sunulacak. İşlemler için herhangi ücret ya da ödeme yapılması ise söz konusu olmayacak detaylar içerisindedir. Adayların 9 Ağustos 2017 tarihine kadar ilgili alanlardan başvuru işlemlerini tamamlamaları bildirilen detaylar arasında yer alıyor.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git