Doğubayazıt SYDV, Personel Alımı Başvuruları

Doğubayazıt SYDV, Personel Alımı Başvuruları

Ağrı Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile memur alımı yapacağını duyurdu. Duyuru kapsamında; Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma Vakfı iki kişilik bir kadro açıkları olduğunu kamuoyu ile paylaştı. İlanda; alımı yapılacak iki personelin de sosyal yardım ve inceleme görevlisi ünvanı ile istihdam edileceği bilgisi paylaşıldı. Kadrolara başvuru yapacak adaylar için belirlenen şartlar ise ilan kapsamında belirtildi.

Ağrı Doğubayazıt SYDV Alım Şartları

Ağrı Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, personel alımlarında ilk şart olarak başvuru yapacak adayların bayan olması şartı arıyor. Erkek adaylar diğer koşulları yerine getirmeleri halinde başvuruda bulunamıyorlar. Bayan adayların; kişisel iletişim gerçekleştirebilen ve Microsoft Office programlarını kullanabilen (Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar sertifikası ya da üniversite öğrenimi sırasında bilgisayar dersi aldığını gösterir belge) adaylar olması talep ediliyor.

Başvuru gerçekleştirecek adayların; üniversitelerin 4 yıllık psikoloji ya da dengi bölümlerinden mezun olması şartının arandığı ilanda, adayların son gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan KPSS P3 (ilk oturumda gerçekleşen sınavda genel kültür ve genel yetenek puanlarına göre belirlenen puan türü) puan türünden en az 60 puan almış olması gerekiyor. Adayların sıralaması, en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere oluşturulacak ve adaylar sözlü mülakata tabi tutulacaktır. Sonuçlar adaylara daha sonra yazılı tebligat yolu ile bildirilecektir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git