Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı; resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, 28 sözleşmeli personel istihdam edeceğini açıkladı. Başvuru yapacak adayların; Hukuk Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Mimarlık Fakültesi ya de dengi okul mezunu olmaları gerekiyor. Adaylar için aranan şartlar arasında; Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı şartı (adayların 2016 KPSS’ye girmiş olmaları gerekmiyor) aranmaması, adaylara başvuru aşamasında engel teşkil etmiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Başvuru İşlemleri

Kentsel Dönüşüm Projesi için personel ihtiyacını 08.05.2017 tarihinde resmi internet sitesi aracılığı ile duyuran Çevre ve Şehircilik Bakanlığı; sözleşmeli olarak 17 mühendis (1 jeofizik mühendisi, 1 jeoloji mühendisi, 1 elektrik elektronik mühendisi, 3 harita mühendisi, 11 inşaat mühendisi), 7 avukat ve 4 mimar istihdam ediyor. Adaylar, başvurularını 11.05.2017-22.05.2017 tarihleri arasında (başvuru işlemleri 22.05.2017 mesai saati bitiminde tamamlanıyor) bakanlığın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Gerekli Evraklar

Kadrolara başvuru yapacak adayların öz geçmişlerini ve diploma bilgilerini; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Personel Daire Başkanlığına iletmeleri gerekiyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmayan adayların kadrolar ile ilgili başvuruları dikkate alınmıyor. Mülakat için, adayların resmi internet sitesi ya da yazılı tebligat ile bilgilendirilmesi bekleniyor. Yazılı sınava tabi olmayacak adayların; başvuru işlemlerinin ardından, kısa süre içerisinde iş başı yapmaları planlanıyor.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git