AÖF Öğrenci Girişi Açılmıyor AÖF Öğrenci Giriş

AÖF Öğrenci Girişi Açılmıyor AÖF Öğrenci Giriş
Merhaba arkadaşlar AÖF Fakultesi kayıt yenileme işlemlerinin başlaması ile birlikte sistemin çökmesinden endişelenen yetkililer sanırım sistemi bakıma aldı . Şuan için sisteme giriş yapılamıyor. Bir çok kişi mağdur olmuş durumda fakat hala henüz net bir açıklama gelmedi bunun ilerleyen günlerde düzeleceğini ümit ediyoruz.

Sistem açıldığında TC ve öğrenci şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız telefon ile şifre alabilirsiniz. Yada en yakım AÖF bürosuna giderek de yeni şifre edinebilirsiniz.

Ders ekle sil yöntemi ile 45 krediyi geçmeyecek şekilde ders seçiminizi yaptıktan sonra çıkan harç bedelini anlaşmalı bankalar ile yatırmalısınız. Dilerseniz Vakıfbank atmsinden de yatırabilirsiniz. Yatırma işlemi yaparken TC kimlik numaranız ile Atm üzerinden yatırmanız yeterli olacaktır. Unutmayın 22 Şubat 2016 da başlayan bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 4 Mart 2016 günü 23.59 a kadar devam edecektir. Eğer harcı yatırdığınız halde ders seçimi yapmadıysanız mazeretli olarak 4 mart da kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Kurumdan yapılan açıklamaya göre 

22 Şubat – 04 Mart 2016 tarihleri arasında kayıt yenileme bedelini ödeyen, ancak tekrar ders ekle işlemi yapmak isteyen öğrenciler 03, 04 Mart 2016 tarihlerinde http://aof.anadolu.edu.tr adresi Mazeretli Ders Ekleme İşlemleri bağlantısından ders ekle işlemi yapabilirler. Fakülte tarafından yapılan ders ataması sonucu, atanmayan dersi kalan ve bu dersleri alması halinde mezun olabilecek durumdaki öğrencilerin 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders ekle işlemi yapmaları gerekmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git