AOF Final Soru Ve Cevapları

AOF Final Soru Ve Cevapları
Bildiğiniz gibi 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde yapılan AÖF Final sınavının soru ve cevapları geçtiğimiz gün yayınlandı. Sizlerde hangi soruları doğru hangi soruları yanlış yaptığınızı öğrenmek için soru ve cevapları kontrol edebilirsiniz.

Detayları öğrenmek ve 23-24 Ocak 2016 sınav sorularının cevaplarına ulaşmak için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.Yapılan bu sınavın soru ve cevapları öğrencilerin erişimine açıldı. Sizlerde vereceğimiz adresten bu sonuçlara ulaşabileceksiniz.  Anadolu Üniversitesi yapmış olduğu bir açıklama ile 23-24 Ocak 2016 hafta sonu yapılmış olan final sorularına ait soruları ve cevapları açıkladığını belirtti. AÖF sınavı bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta sonu 23-24 ocak cumartesi ve pazar günleri bu dönemin finali olarak gerçekleşti. Sizlerde bu sınavda kaç aldığınızı öğrenmek ve dönem ortalamanızı hesaplamak için hemen öğrenci sayfanıza giriş yapın.

Sınava ilişkin resmi sonuçlar henüz açıklanmadı onlarda açıklanır açıklanmaz size bilgi vereceğiz. Yapılan bir açıklama ile de soruların öğrencilerin erişimine açıldığı belirtildi. Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri sorularına bakmak için e-posta adreslerini ve şifrelerini girmek zorundadırlar. 23-24 Ocak AÖF Final soru ve cevapları için ise aşağıdaki linke tıklamanız gerekmektedir. AÖF Soru ve Cevapları için tıklayınız.

Giriş yaptıktan sonra sınav sonucunuza ve sınavda çıkmış olan soru ve cevaplara göz atabilir nerede yanlış yaptığınızı görebilirsiniz.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git