Adalet Bakanlığı CTE Personel Alımı Ve Başvuru

Adalet Bakanlığı CTE Personel Alımı Ve Başvuru

Adalet Bakanlığı 63 personel alacağını duyurdu. Yapılan ilanda sözlü sınavla 60 psikolog ve 3 veteriner olmak üzere 63 personel alımı yapılacağı bildirildi. İşte Haberimizin detayları.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere alım yapacağını bildiren kurum yapacağı sözlü sınav ile 60 psikolog ve 3 veteriner alacağını bildirdi.

Sözlü sınava katılabilmek için 2014 KPSS lisans sınavına katılmış olmanız KPSSP3 PUAN türünden alınan puanlar baz alınarak en yüksek puandan başlanarak alım yapılacak sayıya göre yani 63 5 katı aday sözlü mülakata çağrılacaktır.

Başvuru Şekli:
Başvurular bugün itibari ile başladı ve 27 Ocak 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar şahsen veya en geç son başvuru tarihinde aşağıda belirtilen adrese ulaşacak şekilde APS veya kargo yoluyla yapılarak devam edecektir.
Başvuruda bulunacak adayların istenilen belgeleri zamanında Adalet Bakanlığı Gazi Ek Binası (HSYK Binası) Kat:11 Büro: 1114 Konya Yolu No: 70 Beşevler/ANKARA (0312 204 13 13) adresine eksiksiz bir şekilde göndermesi gereklidir.

Bu gönderi esnasında yaşanan gecikmeler ve mazeretler kabul edilmeyeceğinden çok dikkatli olmalısınız. İşinizi garantiye almak için son güne bırakmamanızda fayda var.

Başvuruda adaylardan istenecek belgeler:

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numarası bulunan resimli kimlik belgesi (nüfus cüzdanı veya pasaport) fotokopisi,
  • Başvuru Formu
  • Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (4 adet hazırlanacak ve ilgili aday tarafından imzalanıp onaylayan kısmı boş bırakılacaktır)

    Öğrenim durumlarını gösteren belgenin noter onaylı sureti ya da ilgili kurumunca (üniversite veya fakülte yetkilisi, adliye yazı işleri müdürü vb.) verilen onaylı örneği (adaylar başvuru sırasında öğrenim durumlarını gösteren belgenin aslını ibraz etmeleri halinde başvuruyu kabul eden memur tarafından da onaylanabilecektir),

  • Merkezi sınav sonuç belgesinin (KPSS) çıktısı,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git