4 Haziran 2016 AOF Sınav Soru Ve Cevapları

4 Haziran 2016 AOF Sınav Soru Ve Cevapları
Bildiğiniz gibi AOF son dönem sınavları bu hafta yapılıyor. Bütünleme sınavlarında aldığınız puanlar ile vize puanlarınız ile ortalaması alınarak dönem sonu notunuzu oluşturacaktır. Ülkemizde binlerce kişi AOF ile öğrenim hayatına devam ettiğindne dolayı bu sınavın önemi de oldukça fazla olmaktadır. Özellikle çalıştığı iş yerinde yükselmek isteyenler yada dört yıllık üniversite mezunu olarak askerliği kısa dönem yaptırmak isteyenler bu yola başvurmaktadır. 4 Haziran 2016 tarihinde yapılan sınava ait soru ve cevapların AOF tarafından yayınlanmasını bekliyoruz. Yayınlanır yayınlanmaz bizde sizlerle paylaşacağız.

Anadolu Üniversitesi tarafından hazırlanan ve dün yapılan sınavda beklentiler nasıl gerçekleşti hep birlikte sonuçlar ile birlikte öğreneceğiz. Sizlere vereceğimiz adresten 4 Haziran 2016 tarihinde yapılan Açık Öğretim Sınavı sonuçlarına ulaşabilirsiniz.  AÖF sınav sorularını çözerek sizlerde bir sonraki yapılacak olan sınavlara daha iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi AOF sınavlarınsa büyük oranda eski yıllarda çıkan sorular çıkıyor. Sizlerde bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Sonuçta her kalan dersiniz için ekstradan harç ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Yıllardan beri AOF yapmış olduğu sınavları internet üzerinden yayınlanmaktadır. Sizlerde hem 4 haziran 2016 tarihinde yapılan sınav sonucuna hemde daha eski yıllarda yapılan soru ve cevaplarına ulaşabilir siniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git