2016 ÖSYS Tercih Robotu Yayında

2016 ÖSYS Tercih Robotu Yayında

ÖSYS sınav sonuçları açıklandı. YGS ve LYS sınavlarından aldığınız puanlar doğrultusunda yerleşmek istediğiniz bölümlerin geçmiş yıllarda hangi puanla hangi üniversitelere yerleştirdiğini belirtmek amacıyla tasarlanmıştır. 2016 ÖSYS tercih robotu size yapacağınız tercih öncesinde gerçekçi tercih yapmanızı sağlayacak bir robottur. Tercih edeceğiniz bölümün aldığı puan türünde yerleşmek istediğiniz bölümleri tercih ederek size yerleştirme sonuçları öncesinde gerçekçi bilgiler sunmaktadır.

ÖSYS 2016 tercih robotu gerçekliğe en yakın düzeyde hazırlanmıştır. Tercih stresi yaşamadan gerçekçi analizler ile sizlere daha kolay ve doğru tercih yapma amacı taşımaktadır. ÖSYS 2016 tercih robotu sayesinde girmek istediğiniz Üniversite’nin geçmiş yıllara ait taban ve tavan puanlarını görebileceksiniz.

ÖSYS 2016 tercih robotu son yıllarda yapılmış olan tercih hatalarının en aza indirilmesi için sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Yapacağınız tercihlerin sizin geleceğiniz olacağını unutmayın. Bu gerçekçi ÖSYS 2016 tercih robotu sayesinde geçmiş yılda Üniversitelerin hangi sıralamayla bölümlerine öğrenci alımı yaptıklarını detaylı bir şekilde görebileceksiniz. Üniversite tercih dönemlerinde oldukça stres yaşayan aileler ve üniversite adaylarının en gerçekçi şekilde hazırlanan bu robot ile stresinizi azaltmaya yardımcı olmaktadır. ÖSYS 2016 tercih robotunda YGS puan türünde tercih listesi yapabileceğiniz gibi LYS puan türünde de gerçekçi tercih bilgilerine ulaşabileceksiniz.

ÖSYS 2016 tercih robotu tercih döneminde yapabileceğiniz hataları en az seviyeye indirerek hayalinizde ki bölüme yerleşmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git