2016 KPSS Önlisans Tercih Kılavuzu

2016 KPSS Önlisans Tercih Kılavuzunun Ne Zaman Yayımlanacağı Merak Konusu

2016 KPSS Önlisans sonuçlarının geçtiğimiz günlerde açıklandığını hatırlarsınız. O günden beri merak edilen bir diğer konu ise tercihlerin ne zaman yapılacağı ile alakalı. 2016 KPSS Önlisans sonuçlarını tam olarak 8 Kasım 2016′ da Ösym’nin resmi olan web sitesinde yayımlanmış olduğunu biliyoruz.

2016 KPSS Önlisans sınavına giren memur adayları ne zamandır sonuçların açıklanmasını bekliyorlardı ve sonuçlar açıklandıktan sonra da aynı heyecanla tercih rehberinin yayımlanmasını dört gözle bekliyorlar. Kimi memur adayları sınav sonuçlarından memnuniyetsiz olsa da kimisi aldığı puandan bir hayli memnundur. Hatta hiç beklemediği yüksekte puan almış alan memur adayları da mevcut. Halbuki sınavdan çıkan çoğu memur adayı, sınavın bugüne kadar hiç olmadığı kadar zor olduğunu söylemişlerdi. Hayal kırıklıklarını dile getirmişlerdi.

2016 KPSS Önlisans Sınav Sonuçları Belli. Tercihler Hangi Tarih Aralığında Yapılacak? Tercih Kılavuzu Ne Zaman Belirlenecek?

Konuyla alakalı henüz net bir bilgi var olmaması söz konusu fakat aynı zamanda bugüne kadar elde edilen tecrübelere dayanarak tercih kılavuzunun birkaç gün içinde yayımlanması beklendiğini söyleyebiliriz. 2016 KPSS önlisans KPSS tercih kılavuzunun yayımlandıktan sonra hemen bir bilgi sahibi olmak için sayfamızı düzenli takip ediniz. Eğer kılavuzla alakalı haberin cep telefonunuza hemen gelmesini istiyorsanız Android telefon uygulamamızı çok kolay bir şekilde indirip yüklemeniz mümkün. Üstelik ücretsiz olarak bu imkândan faydalanabilirsiniz. Memur adaylarına başarılar.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git