Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_qqeig8ng1fqd9b6ju1873ga9h0, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/kpss/public_html/wp-content/themes/yarenv2/header.php on line 2
2016 KPSS Eğitim Bilimleri Video Ders Programı Konu Anlatımı | 2017 KPSS Hazırlık Portalı

2016 KPSS Eğitim Bilimleri Video Ders Programı Konu Anlatımı

Murat Uzaktan Eğitim Hakkında; Murat uzaktan eğitim öğrencilerin bir araya gelmesini sağlayan ve bunun için herhangi bir mekan şartı bulundurmayan bir uzaktan eğitim sistemidir. Ülkenin her yerinden, her bölgesinden seviyeleri farklı olan, tarzları birbirinden bağımsız olan birçok öğrenci murat uzaktan eğitim ile bir arada bulunmaktadır. Murat uzaktan eğitim için gereken tek şart internettir. İnternetin bulunduğu her alanda Murat uzaktan eğitim fırsatlarından yararlanılabilir. Murat uzaktan eğitim tecrübeli Ankara kadrosu ile sizlere mükemmel bir eğitim sunmaktadır. Gençler için oldukça avantajlı bir sistem olan Murat uzaktan eğitim hem tecrübeli bir kadroya sahip olması ile hem de geniş öğrenci kadrosu ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Murat Uzaktan Eğitimin Kullanım Şekli

  • Murat uzaktan eğitim kullanıcısı olmak için öncelikle bir hesaba ihtiyacınız vardır. Bu hesabı edinmek için online olarak hesap satın almanız ve kayıt olmanız gereklidir.
  • Hesabınızı edindikten sonra Murat uzaktan eğitim tarafından size özel olan kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve şifre bilginiz size e-mail ile iletilecektir.
  • Murat uzaktan eğitim oldukça güvenli bir sistemdir. Hesabınızı açtığınız zaman bu hesap üzerinde sadece siz değişiklik yapabilirsiniz. Hesap sadece size aittir.
  • Ders sisteminde yer almakta olan dersler ve ders programı hesabınızın açılması ile beraber yüklenmiş olacaktır. Derslerinizle ilgili bilgileri buradan edinebilirsiniz.
  • Size verilmiş olan ders programı sayesinde derslerinizi online olarak dinleyebilir, soru çözebilir ve ders tekrarları yapabilirsiniz. Eğer derslerinizden kaçırdıklarınız olursa ya da bazı dersleri tekrar dinlemek isterseniz bunun için de sistemden faydalanabilirsiniz.
  • Derslerinizde herhangi bir izleme sınırı bulunmamaktadır. Dönem sonlanana kadar istediğiniz videoyu istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Murat Uzaktan Eğitim Eğitim Bilimleri Dersleri

Murat uzaktan eğitimin 140 saat süren eğitim bilimleri dersi bulunmaktadır. Bu derslerden 21 saat olanlar Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Rehberlik, Ölçme ve Değerlendirme dersleridir. Program Geliştirme dersi 18 saat, Öğretim Yöntem ve Teknikleri dersi ise 30 saat görülmektedir. Sınıf Yönetimi ve Materyal Geliştirme dersleri de 4 saat görülmektedir.

Murat Uzaktan Eğitimin Avantajları

KPSS kurslarında yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi de yol sorunudur. Özellikle kursu uzak olan kişiler yolda çok fazla zaman kaybetmektedir. Fakat Murat uzaktan eğitimde böyle bir problem yaşanmamaktadır. Öğrenciler hem yolda vakit kaybetmemekte hem de kötü hava koşullarından etkilenmemektedir. Murat uzaktan eğitimin başka bir avantajı ise bire bir etüt ortamı oluşturmasıdır. Gürültü düzeyi fazla olan sınıf ortamı birçok kişiyi rahatsız etmekte ve ders dinlenmesine engel olmaktadır. Murat uzaktan eğitim bu problemi de ortadan kaldırmaktadır. Evde rahatça ders dinlemenizi sağlayan Murat uzaktan eğitim sistemi ile siz de rahat bir şekilde sınava hazırlanabilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayınız.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Warning: Unknown: open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_qqeig8ng1fqd9b6ju1873ga9h0, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0