200 Devlet Memuru Alımı İçin Hemen Başvuru Yapın

200 Devlet Memuru Alımı İçin Hemen Başvuru Yapın

200 devlet memuru alımı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Devlet memuru olmak için elinizi hızlı tutun. Hemen başvuru yaparak 200 devlet memurundan biri olabilirsiniz.

Devlet Memuru Olmanın Faydalarından Yararlanın

Devlet memuru olmak için girilen Kamu Personeli Seçme Sınavları KPSS heyecanla beklenen sınavlardan biri oldu. Sadece görev sahibi olanlar için değil memur olarak devlet dairesinde çalışmak içinde bu sınava girmeniz gerekiyor. Devlet güvencesinde çalışmak, resmi ve yasal tüm haklara sahip olmak için devlet memuru olmak isteyen birçok aday var.

KPSS sınavı şartı aranmadan taşeron firmalar üzerinden yapılan alımlarda sözleşmeli ve sezonluk çalışmalar söz konusu ancak KPSS sınavı ile yapılan alımlarda direk olarak devlet memuru olarak çalışmaya başlanıyor. Devletin hangi kurum ve kademesinde olursa olsun yeter ki devlet memuru olsun diye çalışanlar ellerinden geleni yapıyor. İşte yeni bir avantaj kapısı daha açılıyor ve resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren habere göre 200 devlet memuru alımı yapılıyor.

Jandarma ve Sahil Güvenlik’e 200 Memur

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi için 200 devlet memuru atanmasına onay verildi. Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren madde açıklık kazandı. 2017 ve 2018 yılları için merkezi yönetim bütçe kanunları ve diğer mevzuat kısıtlamalarına tabi olmadan 200 kişiyi geçmemek üzere Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi için memur ataması izni verildi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git