12 Haziran AÖL 3. Dönem Sınavı Soruları Ve Cevapları

12 Haziran AÖL 3. Dönem Sınavı Soruları Ve Cevapları

11 – 12 Haziran 2016 AÖL Sınav Soruları, Cevapları , Yorumları ( Sınav Kolay Mıydı? , Zor Muydu? ) Dün ve Bugün yapılacak olan Açık Lise Sınavları ile ilgili hazırladığımız özel haberde sınavda çıkan soruların öğrencilere ne derece kolay olduğu ya da zor muydu? Yaptığımız anket sonuçlarına göz atalım. Öncelikle dün yapılan AÖL 3.Dönem sınavları hakkında öğrenciler neler düşünüyor göz atalım.

Öğrenci Yorumları

Yaptığımız incelemeler sonrasında öğrencilerin çoğunda sınavın kolay olduğuna dair yorumlar vardı. Sizlerde eğer bu sınava girdiyseniz sınav ile ilgili düşüncelerinizi 12 Haziran 2016 tarihli AÖL sınavı sizce kolay mıydı? , Zor muydu? Sınav öncesinde ya da ya da sınav esnasında bir sorun ile karşılaştınız mı? düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Öğrenciler Genel İtibari ile Sınavlar Kolaydı Dedi

11-12 haziran 2016 tarihlerinde yapılan sınavların zorluk derecesi orta seviyelerde olarak yorumlayan öğrenciler sınavdan yüksek puan alacaklarını ve okulu geçeceklerini düşünüyor. Sizlerde girmiş olduğunuz sınav soru ve cevaplarına yönelik düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

12 Haziran AÖL 3. Dönem Sınavı Soruları Ve Cevapları
Yapılacak olan sınavın soru ve cevaplarını öğrenmek için sitemizi takip etmeye devam edin. 12 Haziran AÖL 3. Dönem Sınavı Soruları Ve Cevapları açıklanır açıklanmaz sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız.Sınavı geçemeyen öğrenciler seneye aynı sınıfı tekrar okumak zorunda kalacaklar. Artık sınav ve dersleriniz ile ilgili bilgilere EBA üzerinden giriş yaparak öğrenebileceksiniz.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git